Anasayfa » Gündem » SUENO HOTELS DELUXE BELEK

SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Toplamda 426 odası ile; %86’sı deniz manzaralı, 45 m2’den 385m2’ye kadar uzanan toplamda 12 farklı kategoride oda tipi ile hizmet vermekteyiz Tercihlerinize göre isterseniz direk odanızdan havuza girebileceğiniz ya da terasınızda jakuzi keyfi yapabileceğiniz, zevkle döşenmiş ve konforu ile sizleri şımartacak odalarımız ile tatilinizi unutulmaz kılmaya çalıştık.

 

4582 m2’lik alana sahip kapalı eğlence merkezi, sinema salonumuz, oyun salonumuz, iç mekanda 24 saat servis vermekte olan lobi barımız ile birlikte toplamda 8 adet kapalı mekan barımız bulunmaktadır. 4 farklı A la Carte restaurantımız, iç mekanda 1100, dış mekanda 700 kişilik olmak üzere toplamda 1800 kişilik kapasitesi ile hizmet veren ana restaurantımız, diskomuz, kapalı amfi tiyatromuz, 5.325 m2’lik spa merkezimiz, sizlere hizmet etmektedir. Dış alanda 16 farklı çeşit mutfağı tüm gün limitsiz yiyecek ve içecek servisi ile misafirlerimize hizmet veren Sueno Meydanımız, 2 adet açık mekan A la Carte restaurantımız, 6 adet barımız bulunmaktadır. 7006 m2’lik ana havuzumuz, mavi bayraklı sahilimiz ve 1800 m2’lik iskelemizde hizmet veren pavilyonlarımız, yetişkinler için dizayn edilmiş farklı düzeylerde bulunan kaydıraklarımız ile asansörlü Aquaparkımız, çocuklar ve bebeklere hitap eden seviyelerdeki 13 adet kaydırağı ile çocuk aquaparkımız, mini kulüp terasında bulunan çocuk yüzme havuzu, bebek kum havuzu, splash parkımız bulunmaktadır.

 

Sueno Hotels Beach Side Sorgun Bölgesinde Antalya Hava Alanına 60 km, Antalya şehir merkezine 70 km mesafede, Sorgun ormanlarının içindeki göl evleri ve ana binası ile denize sıfır olarak yer almaktadır. Tesisimiz toplamda 760 oda ile hizmet vermektedir. Göl evlerimizdeki odalarımız; direk havuza çıkışlı veya bahçe manzaralı olanlar ile çam ağaçlarının arasında tatilde huzur arayan misafirlerimiz için tasarlanmıştır. Tesisimiz geniş iç mekanlarımızda bulunan 7 adet barı, dünyadaki seçkin mutfak menülerini sunan 900 kişilik iç mekan kapasitesi ile ana restaurantı, 6 adet A la Carte restoranı, hem büyüklere hem de çocuklara hitap eden eğlence dünyası, çocukların hayallerindeki mesleklerin dünyası Lolitown, spa merkezi ve kış dönemi ısıtmalı açık kapalı yüzme havuzu ile misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir

 

Dış mekanda hizmet veren 2 adet A la Carte restaurant’ı, her damak zevkine hitap eden zengin mutfak çeşitliliği ile gün boyunca misafirlere yeme içme imkanı sağlayan Side Sokağı, dış mekanlarda servis sunan 6 adet barı, eşine az rastlanır büyüklükte çocuklar ve büyükler için neşeli dakikalar vadeden lunaparkı, her yaş misafirimizin eğlenebileceği Aquaparkı, farklı boyutlarda ve mekanlardaki yüzme havuzları ve toplam 3341m2 alana sahip göl evlerinin önünde bulunan havuzu ile çam ağaçları altında; doğa ile iç içe bir tatil imkanı ile misafirlerini kucaklıyor.

 

Sueno Hotels Golf Belek tesisimiz Antalya-Belek bölgesinde Taşlıburun mevkiinde yer almaktadır. Pines ve Dunes olarak adlandırılan 2 profesyonel golf sahasının kalbinde yer alan tesisimiz 7 farklı kategoride oda tipi, Toplamda 174 oda ile hizmet vermektedir. Odalarımızın yaklaşık %50’si golf sahası manzaralıdır.

 

Sueno Hotels Deluxe Belek tesisimiz yürüme mesafesinde olup, her daim 2 tesisimiz arasında ücretsiz shuttle servisi de sunulmaktadır. Sueno Hotels Golf Belek tesisimizde konaklayan tüm misafirlerimiz Sueno Hotels Deluxe Belek tesisimizin tüm imkanlarından ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.